Aktualizované učební plány pro 1. ročníky nastupující od 1. 9. 2015 jsou na webových stránkách

14. 2. 2015 byly aktualizovány učební plány na webových stránkách pro žáky nastupující od 1. 9. 2015 do 1. ročníků. Učební plány naleznete u informací ke každému oboru (zaměření). Změny v učebních plánech byly provedeny na základě dalších diskuzí s praxí, po schůzkách s jednotlivými zástupci firem. Vrcholné schůzky oborových rad pro jednotlivá zaměření složených ze zástupců školy, vysokých škol (nejčastěji ČVUT) a zástupců praxe z regionu Prahy a Středočeského kraje se uskuteční během února a března. Hlavním cílem těchto schůzek je, aby žáci byli vzděláváni dle požadavků a potřeb praxe a měli tak dobrý vstup na trh práce, či k pokračování ve studiu daného oboru na vysoké škole.

14.2.2015