Výzva ředitele školy žákům a rodičům

Vážení žáci, vážení rodiče,

předpokládám, že jste již zaznamenali, že naše škola a nejen naše, funguje již několik dní ve velmi minimálním režimu. Všichni učitelé byli posláni na “Home office” a snaží se různými prostředky Vás kontaktovat a především vzdělávat a také hodnotit. Chápu, že v současné době není nic důležitějšího, než si co nejvíce ochránit své zdraví a také zdraví ostatních a vše ostatní musí jít tak trochu stranou. Nicméně pokud máte technické možnosti a zejména myšlenky na to, abyste se věnovali i tomuto alternativnímu vzdělávání, prosím, věnujte se mu. Mám informace, že to většina z Vás dělá a za to Vás velmi oceňuji.
Pokud máte technické či jiné problémy se zatím do výuky zapojit, pokuste se nějakým způsobem spojit se svými učiteli a tuto informaci jim sdělit. Potřebují mít nějakou zpětnou vazbu, že jejich úsilí má co nejširší působnost a také znát důvody proč to případně nejde.
Vás, vážení rodiče, prosím, abyste své děti i sebe především ochránili, pokud možno, ve zdraví a to kromě fyzického i toho psychického, což podpora pravidelného “útěku” od negativních informací, které se na nás řítí ze všech stran, může být i snaha dále se vzdělávat.

Děkuji za pochopení a vězte, že se všichni těšíme, až se opět budeme potkávat uvnitř naší školy.

Mgr. Jiří Bernát
ředitel školy

17.3.2020© 2013 - 2020, Střední průmyslová škola na Proseku.