Veletrh For Industry

Ve dnech 10. – 13. 5. 2016 proběhnou jarní průmyslové veletrhy v PVA EXPO PRAHA Letňany. Otevírací doba je úterý až čtvrtek od 9 do 17 hod., v pátek do 15 hod.

Tradiční veletrhy FOR INDUSTRY, FOR ENERGO a FOR LOGISTIC budou rozšířeny o veletrh 3D technologií FOR 3D, veletrh informačních systémů pro průmysl FOR INFOSYS. Vystavovatelé předvedou pestrou nabídku nových produktů a technologií, připraveny budou i tematické přednášky a semináře.
Souběžně se v roce 2016 uskuteční tyto veletrhy:
• FOR INDUSTRY – 15. mezinárodní veletrh strojírenských technologií
• FOR ENERGO – 5. mezinárodní veletrh výroby, rozvodu a užití energie
• FOR LOGISTIC – 5. mezinárodní veletrh logistiky, skladování a manipulace
• FOR 3D – 2. veletrh 3D technologií
• FOR INFOSYS – 1. veletrh informačních systémů pro průmysl
Další novinkou roku 2016 je prodloužení termínu konání ze tří na čtyři dny.

Letošní 15. ročník veletrhu FOR INDUSTRY by si rozhodně neměli nechat ujít příznivci obráběcích strojů, nástrojů a strojírenských technologií. Mezi vystavovatele se vrací firma TAJMAC – ZPS, která kromě dvou dlouhotočných automatů a jednoho obráběcího centra na ploše přes 200 m² představí také atrakci pro návštěvníky – really speciál ve firemním brandu. Společnost TEXIMP představí 3 až 5osé vertikální vysokorychlostní obráběcí centrum HAAS vhodné pro sériovou výrobu s požadavkem na krátké časy obrábění. Na veletrh se letos vrací také společnost CNC INVEST, nově se představí První hanácká BOW, zatímco tradičně se veletrhu zúčastní společnosti PROFIKA, MRG CZ, TST SERVIS či Pegas-Gonda, RWT, Boukal, Rexim, či JC-Metal s novou řadou upínek a novinkou ze svařovacích stavebnic od firmy Siegmund Systém 22. Advantage, poskytovatel zařízení pro povrchové úpravy, letos mimo jiné předvede 2 obráběcí stroje firmy OTEC. Návštěvníci se mohou těšit na mobilní kalibrační laboratoř M&B CALIBR a dále na prezentaci společností Mitutoyo Česko či DEOM. Pružiny Praha představí novinku – pružiny z nekruhových drátů a prodej kalených planžet. Kromě těchto firem se na veletrhu představí řada dalších vystavovatelů.

Naše škola zde bude vystavovat vybrané maturitní projekty z oborů elektrotechnika (mechatronika) a strojírenství. Naleznete nás v hale č. 4 na stánku č. 36.

více informací naleznete na www.prumysloveveletrhy.cz, www.forindustry.cz a www.forenergo.cz.

18.4.2016

Archivy© 2013 - 2023, Střední průmyslová škola na Proseku.