Pryč ze židle 12. 4. – 25. 6. 2021

Vstaň ze židle a poběž společně pro svoji školu #pryczezidle

Už tě nebaví jenom sedět doma? Tak vyzvi spolužáka, kamaráda, sourozence nebo rodiče a jednoduše vstaň ze židle a pojď běhat! Pro společný cíl – uběhnout za svoji školu co nejvíce kilometrů a vyhrát pro ni 100 000 Kč na vylepšení sportovního zázemí.

Termín projektu: 12. dubna 2021 – 25. června 2021

Kdo se může zúčastnit? Kdokoliv, kdo se chce do projektu zapojit a podpořit studenty a střední školy.

Kdy a kde: Bez limitu – účastníci můžou běžet kdekoliv a kdykoliv. Každý kilometr se počítá.

Cena: Pro všechny účastníky je registrace zdarma.

Do závodu se může zapojit kdokoliv! Uvítáme opravdu každého, kdo chce běžet za vybranou školu. Neexistuje zde žádný časový ani distanční limit. Můžeš jít běhat kdykoliv, kdekoliv a kolik km chceš, záleží zcela na tobě!

Princip je velmi jednoduchý. Každé škole, která má svůj unikátní registrační kód, se počítají všechny uběhnuté kilometry.

Vítězem se stane škola, která uběhne v období 12. dubna – 25. června nejvíce kilometrů. Pro tebe a školu budou navíc ve zmíněném období připraveny různé motivační výzvy.

Střední průmyslová škola na Proseku: H JZHDXTJ8KCL

Jak nahrát výsledky?

Výsledky je nutné nahrát prostřednictvím tohoto formuláře a to nejpozději do 25. června. Jako důkaz bude uznán záznam běhu z běžecké mobilní aplikace, hodinek aj. Důležité je, aby byla rozeznatelná vzdálenost, čas a datum. Nezapomeň při nahrávání uvést své startovní číslo.

K čemu je startovní číslo?

Startovní číslo ti přišlo e-mailem hned po registraci. Pokud ti startovní číslo ještě nepřišlo, počkej až ti manuálně potvrdíme objednávku a výsledky nahrávej až poté, co budeš své číslo znát. Je důležité, abys své startovní číslo uvedl/a vždy, když budeš nahrávat záznam běhu, abychom mohli kilometry přiřadit správné škole.

Jak to funguje?

Uběhni libovolnou vzdálenost a záznam svého běhu nahraj pomocí formuláře. Jako záznam stačí fotka z aplikace nebo fotka hodinek s časem a vzdáleností.

REGISTRACE  ZDE

28.4.2021

Archivy© 2013 - 2023, Střední průmyslová škola na Proseku.