Prosecký den zaměstnavatelů 2023

Dne 21. 11. 2023 se na naší škole konal již několikátý Prosecký den zaměstnavatelů. Navštívili nás pracovníci z HR-oddělení firem jako např. PRAKAB, INSET, AKKODIS, ŠKODA AUTO, ATLAS COPCO, COLSYS, ZENTIVA, ČESKÉ DRÁHY, TEXIMP, ALEF NULA, GASNET. Žáci třetího ročníku si s těmito  personalisty vyzkoušeli své prezenční a komunikační dovednosti v rámci fiktivního přijímacího pohovoru. I když mnozí z nich takovýmto pohovorem prošli poprvé, byli úspěšní, získali pozitivní zpětnou vazbu a také možnost získání pracovního uplatnění v rámci školní praxe. Firmy se nám představily i prostřednictvím svých Workshopů, které měli žáci možnost mezi pohovory absolvovat. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další Prosecký den zaměstnavatelů v roce 2024.