Projekt PACMAN – zakončení a prezentace

Dne 4. 5. – 8. 5. 2020 měli naši žáci, kteří se účastnili projektu PACMAN, vyjet na mezinárodní setkání a zakončení projektu v Dublinu. Bohužel nám do tohoto plánu vstoupila koronavirová epidemie. Závěrečné prezentace žáků tak musely proběhnout online formou, která byla domluvena na pátek 28. 5. 2020.

Všechny pracovní skupiny představily prostřednictvím videokonference své projekty, pracovní proces, problémy, se kterými se při vývoji softwarového produktu setkaly, či benefity celého projektu. Naši žáci, jmenovitě Dominik Benda, Michal Dvořák, Jan Dufek, Jiří Hulmák, Michael Samuel Kazda, Jan Kudláček, Radek Musil a Alexandr Šabacký, vzorně reprezentovali školu, a i přes nelehkou situaci spojenou s distanční výukou odvedli skvělou práci a projekt dokončili všichni.

Tímto je tedy projekt PACMAN u konce a mezi největší přínosy této aktivity je získání nových kontaktů na mezinárodním poli, získání dalších multikulturních postřehů, prohloubení zájmu o jiné kultury, získání nových dovedností a vědomostí v oboru, který zúčastnění studují.

29.6.2020© 2013 - 2020, Střední průmyslová škola na Proseku.