INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 26. 4. 2021 DO 30. 4. 2021

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, které začne platit od 26. 4. 2021 se provoz školy upravuje následovně:

1. Zákaz osobní přítomnosti žáků ve škole.

2. Výuka nadále probíhá distančním způsobem.

3. Nadále jsou možné konzultace žáků ve škole ve formátu 1 učitel x 1 žák, v termínu předem domluveném s konkrétním učitelem – žák nemá povinnost podrobit se antigennímu testu.

4. Jsou umožněny dobrovolné skupinové konzultace žáků 4. ročníků a žáků ohrožených školním neúspěchem z libovolného ročníku v maximálním počtu 1 učitel x 6 žáků – pokud se sejde 2 – 6 žáků, mají povinnost se podrobit antigennímu testu ve škole.

5. Je umožněna praktická výuka a vybraná praktická cvičení pro žáky 2. a 3. ročníků prezenční formou – podle upraveného rozvrhu hodin. Rozvrh bude zveřejněn na webových stránkách školy koncem týdne. Žáci účastnící se této výuky budou hromadně testováni (antigenní samotest) v tělocvičně školy (vchod z boku hlavní budovy vlevo od hlavního vchodu), je nutné dostavit se k tomuto testování alespoň 60 minut před zahájením první vyučovací hodiny podle rozvrhu hodin. První vyučovací hodina bude vždy zahájena nejdříve v 8.55 hodin. Tato forma výuky je povinná.

6. Vstup do školy je povolen pouze s použitím respirátoru minimálně třídy FFP2 bez výdechového ventilu.

7. Návod jak použít samotest je uveden zde: Návod na použití samotestu SARS – LEPU

V Praze dne 21. 4. 2021                                                                    Mgr. Jiří Bernát, v. r.

21.4.2021