PRO STUDENTY / Informace

Informační schůzka účastníků zájezdu do Schwalmstadtu

Žáci účastnící se zájezdu do Schwalmstadtu ve dnech 5. 6. až 9. 6. 2017 se sejdou k informační schůzce dne 1. června 2017 v 9:40 v aule školy. Účast všech nutná.    

Ohlédnutí za veletrhem For Industry

Na letošním ročníku průmyslových veletrhů měli žáci naší školy opětovnou možnost seznámit se s aktuální nabídkou průmyslových výrobků od tuzemských výrobců i ze zahraničí. Současně se mohli seznámit s výsledky maturitních i žákovských projektů našich žáků, kteří měli již třetím rokem možnost představit své maturitní projekty odborníkům Číst více

Předání maturitních vysvědčení

Předání maturitních vysvědčení pro třídy 4DS a 4ITB proběhne ve čtvrtek 25. 5. 2017 ve 14:30 v aule školy. Nutný společenský oděv.

Exkurze v ABB Robotika

Stejně tak jako v minulých letech, i v letošním školním roce navštívili vybraní studenti z oboru Mechatronika se zájmem o robotiku a výborným prospěchem z předmětu Elektrotechnika a elektronika popřípadě Elektronika s vyučujícím elektrotechniky Ing. Vladimírem Křivkou ABB Robotika ve Vestci u Prahy. Exkurze se Číst více

ECDL testování

Vyplněné přihlášky na ECDL testování i s dokladem o zaplacení, odevzdejte do 24.5.2017 p. Sedláčkovi.

7. místo v soutěži MoRoUS

Adam Verner ze třídy 2EA se umístil na celkově 7. místě v 3. ročníku soutěže MoRoUS, i když se zúčastnil pouze poslední série úloh, protože jsme se dozvěděli o této zajímavé soutěži až v druhé polovině školního roku. Soutěže se zúčastnilo celkem 32 žáků středních Číst více© 2013 - 2017, Střední průmyslová škola na Proseku.