O ŠKOLE / Volná pracovní místa

učitel matematika, fyzika na částečný úvazek

učitel elektrotechnických předmětů (praktické vyučování):
– kvalifikovaného učitele elektrotechnických předmětů. Požadujeme min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru. Výhodou je absolvované doplňkové pedagogické studium. Dále požadujeme dovednosti a znalosti z výroby elektronických zařízení (PCB), elektrických zařízení (např. reg. zdroje), programování mikročipů (PICAXE, PIC), programování PLC, nebo zabezpečovacích systémů (Jablotron, NAM).

učitel elektrotechnických předmětů (odborné předměty):
– kvalifikovaného učitele elektrotechnických předmětů. Požadujeme VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Výhodou je absolvované doplňkové pedagogické studium. Vítáme znalosti automatizace, zabezpečovací techniky, nebo technických zařízení budov.

učitel IT předmětů:
– kvalifikovaného učitele IT předmětů. Požadujeme VŠ vzdělání se zaměřením na IT. Výhodou je absolvované doplňkové pedagogické studium. Dále požadujeme zkušenosti s v programováním v C a C# (vč. grafických aplikací), serverové operační systémy (Linux a Windows na úrovni pokročilého administrátora).

učitel strojírenských předmětů (praktické vyučování):
– kvalifikovaného učitele strojírenských předmětů. Požadujeme min. SŠ vzdělání strojírenského směru. Výhodou je absolvované doplňkové pedagogické studium. Dále požadujeme zkušenosti v oblasti programování CNC strojů. Výhodou je znalost ŘS Hass a INVENTORu HSM.

– každý z vyhovujících uchazečů, tj. s výše uvedenými zkušenostmi v daných oblastech, bude v práci přijímacího pohovoru z uvedených oblastí otestován.

nabízíme:
– kvalitně vybavená pracoviště
– odborný růst
– ubytování

© 2013 - 2017, Střední průmyslová škola na Proseku.