KONTAKTY / Předmětové komise

předmětová komise pro český jazyk

předseda komise: Mgr. Tomáš Růžička
Email: tomas.ruzicka@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 367 227
členové komise:

Mgr. Stanislava Hedrlínová, Mgr. Martina Kuštová, Mgr. Květa Šrámková (MD), Mgr. Zuzana Hladíková

předmětová komise pro cizí jazyky

předseda komise: Mgr. Michala Havelková
Email: michala.havelkova@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 361 225
členové komise:

Ing. Kateřina Dušáková, Mgr. Dana Hájková, Mgr. Kamila Korandová, Mgr. Petra Kubálková, Mgr. Jana Papáková, Ing. Bc. Marta Plášilová, Mgr. Lucie Rezková, Mgr. Ivana Svobodová

předmětová komise pro přírodovědné předměty

předseda komise: Ing. Věra Kočová
Email: vera.kocova@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 358 323
členové komise:

Mgr. Renata Androníková, RNDr. Hana Bezděková, Mgr. František Kovačičín, RNDr. Tomáš Hejnal, Ing. Petr Šimek, Mgr. Ilona Wurmová

předmětová komise pro společenské vědy a ekonomiku

předseda komise:  Ing. Kateřina Dušáková
Email: katerina.dusakova@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 360 117
členové komise:
Mgr. Stanislava Hedrlínová, Mgr. Martina Janušová, Mgr. Jiří Kohout, Mgr. Květa Šrámková, Ing. Petr Šimek

předmětová komise pro tělesnou výchovu

předseda komise: Mgr. Michal Urbančík
Email: michal.urbancik@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 365 134
členové komise:
Mgr. Ilona Wurmová

předmětová komise pro strojírenské obory (23-41-M/01 – strojírenství, 23-45-M/01 – dopravní prostředky)

předseda komise: Ing. Lukáš Procházka
Email: lukas.prochazka@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 366 303
místopředseda komise: Ing. Gabriela Uhlíková
Email: gabriela.uhlikova@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 364 137
členové komise:
Jakub Baránek, Jiří Beránek, Jaroslav Burdys, Ing. Jana Buriánová, Tomáš Hajdučík, Václav Holec, Ing. Věra Kočová, Ing. Jaroslav Křička, Ph.D., Miloš Peroutka, Ing. Vladimír Řehák, Ing. Alena Styblíková, Ing. Michal Surkov, Ing. Vladimír Švehla, Tomáš Voženílek

předmětová komise pro informatické obory (18-20-M/01 – informační technologie, 26-45-M/01 – telekomunikace – část TEL a ICT v oborech S a E)

předseda komise: Petr Procházka
Email: petr.prochazka@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 363 N205
místopředseda komise: Ing. Lukáš Klíma
Email: lukas.klima@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 373 N205
členové komise:
Jaroslav Burdys, Ing. Jan Brassány, Lukáš Hájek, Ing. Jiří Jakeš, Mgr. Jiří Kohout, David Malý, Martin Sedláček, Ing. Jiří Šilhán, Ing. Přemysl Vaculík, Mgr. Jan Vrzal

předmětová komise pro elektrotechnické obory (26-41-M/01 – elektrotechnika, 26-45-M/01 – telekomunikace – část ELE)

předseda komise: Ing. Jaroslav Bušek
Email: jaroslav.busek@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 376 N303
místopředseda komise: Ing. Vladimír Křivka
Email: vladimir.krivka@sps-prosek.cz Tel.: 286 028 352 N115
členové komise:
Jakub Baránek, Jiří Beránek, Ing. Richard Černý, CSc., Mgr. Jiří Hodal, Ing. Jiří Jakeš, Ing. Pavel Kejř, Ing. Jaroslav Křička, Ph.D., Ing. Bohuslav Partyk, Ph.D., Miloš Peroutka, Ing. Lukáš Procházka, Luboš Rendl, Ing. Vladimír Řehák, Ing. Mirko Soukup, Ing. Alena Styblíková, Ing. Michal Surkov, Ing. Vladimír Švehla, Ing. Gabriela Uhlíková, Tomáš Voženílek


© 2013 - 2018, Střední průmyslová škola na Proseku.